2009. szeptember 5., szombat

Tesó kódex 76. törvény

0 megjegyzés

Ha egy tesó más tesók előtt beszél telefonon egy csajjal és bármilyen okból azt kívánja neki mondani, hogy "Szeretlek" először ki kell kéredzkednie a helyiségből, vagy köteles Barry White-osan mély hangot használni.


Share/Bookmark

2009. szeptember 4., péntek

Tesó kódex 75. törvény

0 megjegyzés

Egy tesó automatikusan feljavítja tesója munkájának leírását, mikor bemutatja őt egy csajnak.


A csajok szeretik rugalmasan kezelni a valóságot a korukkal, szexuális étvágyukkal és néha - vastag smink és ügyes fehérneműk segítségével - még a külsejükkel kapcsolatban is. Ilyen formán nem tisztességtelen egy tesótól, ha eltúlozza a valóságot, mikor a hivatesójáról kérdezik. Mondhatjuk úgy is: egy tesó karrierje olyan egy csajnak, mint egy csaj melle egy tesónak.


HOGYAN TALÁLJUNK KI OLYAN MUNKÁT AMITŐL A CSAJOK BEINDULNAK?























UNIVERZÁLIS CSAJ ÉRDEKLŐDÉSI KÖRÖK A TE MUNKÁD
csajerdeklodes1

"Én találtam fel a gardróbszobát."


csajerdeklodes2"Én egy erős testfelépítésű jégkrémmágnás vagyok."
csajerdeklodes3"Cipőket tervezek cukorbeteg cicáknak."

Share/Bookmark

2009. szeptember 3., csütörtök

Tesó kódex 74. törvény

0 megjegyzés

Piros lámpánál egy tesó amennyire csak lehet kicentizi az előtte álló autó lökhárítóját, és aztán azonnal dudál, amint a lámpa zöldre vált. Ily módon egy több autóval hátrébb álló tesónak nagyobb esélye nyílik, hogy átérjen a kereszteződésen, mielőtt a lámpa ismét pirosra vált.


Share/Bookmark

2009. szeptember 2., szerda

Tesó kódex 73. törvény

0 megjegyzés

Mikor egy csoportnyi tesó egy étteremben van, a hagyományok szerint mindannyian felajánlják, hogy fizetik a számlát, függetlenül attól, hogy az anyagi helyzetük megengedi-e. Mikor végül a csoport úgy dönt. hogy elosztja a számlát, minden tesó szomorúnak mutatja magát ahelyett, hogy látványosan megkönnyebbülne.


Share/Bookmark

Tesó kódex 72. törvény

0 megjegyzés

Egy tesó soha nem végez helyesírás-ellenőrzést.


Share/Bookmark

2009. szeptember 1., kedd

Tesó kódex 71. törvény

0 megjegyzés

Hogy tekintettel legyen a világ tesóira, egy tesó soha nem visz magával kettőnél több tesót egy buliba.
































HÁROM TESÓ KIRÁLYTÉGY TESÓ GÁZ
A három amígoA Rushmore-hegy
A három testőr

A Fantasztikus négyes


(a film verzió)


A The PoliceA The Monkees
Az Apollo 13 asztronautáiOlimpiai bobcsapat
A GenesisMichael Jordan csapattársai
(Kivétel: a Hanson testvérek)(Kivétel: a Beatles)


Tesóéta sarok



Egy tesó egymagában mit sem ér,
Egy másik tesó kell mint támaszték,
Egy harmadik, s a csapat végre kész,
De egy negyedik több mint a szükség.


Share/Bookmark

A szokásos sportadag

5 megjegyzés

  • Kezdeném a hét viccével: Roman Abramovics Chelsea klubtulaj szemét zavarja a Manchester City költekezése és szeretne annak gátat vetni. Támogatja a javaslatot, mely szerint egy klub, csak annyi zsét költhetne el, amennyi az évi bevétele volt. Ez megvolt? Tehát az az ember aki hat év alatt laza 700 millió Fontot, megismétlem hetesszáz millió Fontot ölt bele egy klubba, egy klubba, ami jó két-három éven keresztül a sikerek ellenére is évi 40-50 millió Font körüli mínuszban zárt, szóval ez az ember áll neki kritizálni másokat, mikor ők is azt teszik. Ez tipikusan a bagoly mondja verébnek esete...

  • A BL-ben a Loki nem túl szerencsés sorsolást kapott, hisz A Liverpool-lal, Lyon-nal és Fiorentina-val hozta őket össze a sors. Magyarra lefordítva három erős csapat, akikkel szemben a pontszerzés is bravúr lenne, ellenben a Pool-t leszámítva egyik sem nevezhető sztáralakulatnak. Volt csoport aminek nagyobb lett volna a presztízse és olyan is akadt, amelyben még győzelmi reményei is lehettek volna a debreceni csapatnak. Ennek ellenére az is nagy szó, hogy ott vannak, én nagyon drukkolok nekik. Az első mérkőzést a legendás Anfield Road-on játszák majd.

  • A BL-hez tartozik az egyik United hír is, ők az egyik legkönnyebb csoportba kerültek, csoda lenne, ha nem nyernék meg ezt a négyest. Az ellenfelek a CSZKA Moszkva, a Besiktas és a Wolfsburg. Bár jó csapatok, egyik sem a United szintjét képviseli.

  • A United-hez kapcsolódó másik hír az Arsenal elleni rangadóról szól. A Manchester-ben rendezett találkozót a United csapat nyerte 2:1-re. Az első félidőben nemigen túráztatták magukat a csapatok, az egyedüli említésre való esemény Arshavin bombagólja volt. A United a második félidőben is kicsit álmosan kezdett Foster bravúrjára volt szükség, hogy az Arsenal ne vezessen 2:0-ra. Rooney harcossága egy teljesen reménytelen szituációban aztán tizenegyest eredményezett (a csatár megtolta a labdát, amit esélye sem lett volna elérni, de az Arsenal kapus Almunia elkaszálta a lábát, így a bíró sípja nem maradhatott néma) A büntetőt végül a sértett vágta a hálóba. A United győztes gólját aztán Diaby szerezte egy Giggs szabadrúgás után. Nem, ez a Diaby nem egy új United szerzemény, aki valamilyen rokonságban áll az Arsenal védővel, hanem maga Az Arsenal védő. Olyan vehemenciával akart tisztázni a labdát száz százalékos gólhelyzetben váró Rooney elől, hogy végül a saját kapuját vette be.  Ezt követően mindkét csapatnak akadtak lehetőségei, pl Diaby is kishíján helyrehozta a hibáját, de idekívánkozik Berbatov elbaltázott ezerszázalékos ziccere is. A hosszabítás vége előtt tíz másodperccel már azt mondtam, a United nyert, ekkor azonban Rooney könnyelműen eladott egy labdát a középpályán, amiből megiramodott az Arsenal és kiegyenlített. Majdnem. Ugyanis a gólt egy félméteres les előzte meg, így a találatot a bíró érvénytelenítette. Ez a vendégek hangulatát igencsak felpaprikázta, olyannyira, hogy a reklamáló Arséne Wenger-t a bíró ki is állította. A United a győzelemmel szorosan tapad a bajnokságban élen álló két londoni egyesületre a Tottenham-re és Chelsea-re.

  • A Forma-1 végre hossz idő után ismét hozott egy izgalmas versenyt. Ugyan azt eddig is elmondhattuk, hogy az erőviszonyok futamról-futamra ingadoznak, de maguk a versenyek a méla unalomba fulladtak. A nagydíjat Kimi Raikkonen nyerte a nagy meglepetésre szenzációs hétvégét produkáló Giancarlo Fischicella előtt. Az olasz már az időmérő megnyerésével nagy tettet vitt véghez, és a futam megnyerése sem lett volna lehetetlen a számára, de a KERS megléte végül a ferraris Raikkonen felé billentette a mérleget. A bajnokság éllovasa Button pont nélkül zárt, nagy szerencséje, hogy az üldözői egymástól rabolgatják a pontokat. A Brawn GP nem esett annyira vissza, mint az angol teljesítménye, így érthetetlen, hogy mi lelte a VB első helyén álló pilótát. Bebizonyosodott, hogy gyakorlatilag zéró F1-es háttérrel is lehet nyújtani azt a teljesítményt amihez a kis Piquet-nek másfél évre volt szüksége, a francia Romain Grosjean az egész hétvégén közel volt Alonso-hoz, csak úgy, mint Valencia-ban. A hét lúzere cím ismét a ferraris Luca Badoer-nek jár, aki az utolsó helyen zárt mind az időmérőn, mind a futamon, mindezt ugyanazzal az autóval, amivel Raikkonen megnyerte a versenyt. Végül az utolsó előttitől közel 50 másodpercre zárt és nem egyszer láthattuk, hogy a pálya lassú, előzésre alkalmatlan szakaszán úgy mentek el mellette, mintha egy utcai Ferrarival versenyezne az F1-esek ellen. Én elfogadom, hogy szegény Badoer minden önbizalmát elvesztette, de ha ezt nem számítjuk, akkor sem való ő már ebbe az F1-be. A nagy kérdés ezek után csak az, hogy a Ferrarival összeboronált pilóták közül vajon ki veheti át a helyét az Olasz nagydíjon, mert az ugyebár ezek után már nem is kérdéses, hogy az olasz sztárcsapat nem engedhet meg magának még egy ilyen blamát.

  • A Forma-1-hez tartozik a hét előre láthatólag legnagyobb botránya is: egy brazil lap megszellőztette, hogy Nelsinho Piquet tavaly Szingapúrban csapatutasításra törte össze magát, hogy ezzel győzelemhez segítse csapattársát Fernando Alonso-t. Sokan már akkor összeesküvésről beszéltek, de ez mind akkor, mind most az agyrém kategóriába sorolandó. Az is vicces, hogy pont Piquet menesztése után és pont egy brazil lap közöl ilyen híreket. Nem kell túl nagy nyomozói képesség, hogy a sztoriban észrevegyük az "özvegy tehén bosszúja"  tipikus esetét. Ha netalán igaz is a sztori, bizonyítékot erre találni lehetetlen, hisz csak egy hisztis mitugrász szavára alapozva nem lehet elítélni valakit. Piquet-nek már GP2-es korában túl nagy volt a szája (azt hangoztatta, hogy ő is tudna olyan gyors lenni újoncként, mint Hamilton), amit aztán első évében Alonso szépen el is kent folyamatosan. Hibáztatott mindent és mindenkit a gyenge eredményeiért kezdve a szerelőktől Alonso-n és Briattore-n keresztül egészen az utolsó pályára fújt fűszálig. Gondolom az, hogy Grosjean már az első két futamán képes volt hozni a nála jobb eredményeket, különösen keserűvé tette számára a szőlőt. Hogy mi lesz az ügyből, még nem tudni, de lassan ott tartunk, hogy az F1 régi becenevéből a "száguldó cirkuszból" a "száguldó" jelzőt egy az egyben le is vehetjük, mert ami itt folyik, az már szimplán csak cirkusz...

  • Az Európai Szuperkupát a Barca nyerte a Shaktar Donyeck ellen egy olyan meccsen, ahol a csapatok a 70-75. percig a pályán sem voltak, utána viszont úgy felpörögtek, hogy az ember nem győzte kapkodni a fejét. A Barca ezzel MINDENT megnyert az idén, már csak a Klub VB van hátra, de nem sok kétség fér hozzá, hogy azt is behúzzák.

  • Végül de nem utolsó sorban, a magyar válogatott az autóversenyző KRESZ-zseni Bodnár nélkül lép pályára két igen fontos VB selejtezőn Portugália és Svédország csapata ellen. Amennyiben akár csak az egyiket megveri, igen jó eséllyel pályázhat a pótselejtezőt érő második helyre. A válogatott hosszú évek óta nem állt ilyen jól és ha sikerülne a bravúr bármelyik meccsen, akkor egyértelműen a magyar futball elmúlt 20 évének legjobb őszét zárhatnánk a DVSC BL bravúrjának és a nemzeti csapat menetelésének köszönhetően. Reménykedjünk.


Share/Bookmark